Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/gpodviho/web/wp-includes/wp-db.php on line 1449 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/gpodviho/web/wp-includes/wp-db.php on line 1449 Mladí hasiči spali ve zbrojnici – Vítejte

Polomská 178/13, Podvihov, CZ-747 06 Opava podvihov@opava-city.cz +420 734 236 213 Datová schránka: Městská část Podvihov - ID: eu6army

Městská část Opava – Podvihov

Mladí hasiči spali ve zbrojnici

V noci z pátku 1.9. na sobotu 2.9. se naší mladí hasiči vžili do role členů jednotky.
Od pátku 16:00 byla pro kluky připravena fáborkovaná v okolí Podvihova. Na trase je čekal zvláštní úkol a to nasbírat potřebné množství obálek s indiciemi k nalezení pokladu. Poklad se po nalezení všech obálek podařilo získat a tak nastala první radost.

Poté jsme na hřišti společně opékali párky a pak jsme se přesunuli do zbrojnice. Klukům byly rozdány věci určené k zásahu a byl jim vysvětlen postup při řešení mimořádných událostí různého druhu.
Chvíli na to už kluci vyjížděli řezat spadlý strom, večer je čekal také požár popelnice a ráno uprostřed snídaně museli vyjíždět ke kontrole stavu vodního toku po vydatném pátečním dešti.