Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/gpodviho/web/wp-includes/wp-db.php on line 1449 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/gpodviho/web/wp-includes/wp-db.php on line 1449 Podvihovské posvícení 17. 6. 2017 – Vítejte

Polomská 178/13, Podvihov, CZ-747 06 Opava podvihov@opava-city.cz +420 734 236 213 Datová schránka: Městská část Podvihov - ID: eu6army

Městská část Opava – Podvihov

Podvihovské posvícení 17. 6. 2017

Ani chladné a deštivé počasí neodradilo mnoho návštěvníků od programem nabitého posvícení. Sobotní odpoledne patřilo od svého začátku zejména dětem, pro které byly připraveny soutěže a malování na obličej.

Po absolvování soutěží byly děti odměněny mnoha cenami a celý program se poté plynule přesunul na travnatou část hřiště, kde byly k vidění ukázky psů. Diváci si mohli psy pohladit, viděli trénink poslušnosti a také jak dokáží psi splnit roli ochránce svého páníčka.

V podvečerních hodinách se o hudbu k poslechu a tanci postarala cimbálová muzika Grunt. V průběhu jejich vystoupení bylo na programu losování na kole štěstí, jak pro děti, tak i dospělé.