Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/gpodviho/web/wp-includes/wp-db.php on line 1449 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/gpodviho/web/wp-includes/wp-db.php on line 1449 Podzimní kolo dorostenců – Vítejte

Polomská 178/13, Podvihov, CZ-747 06 Opava podvihov@opava-city.cz +420 734 236 213 Datová schránka: Městská část Podvihov - ID: eu6army

Městská část Opava – Podvihov

Podzimní kolo dorostenců

V sobotu 21.10. jsme se zúčastnili podzimního závodu dorostenců složeného ze závodu požární všestrannosti (ZPV) a testu z požární ochrany (PO).
Jako první na dráze reprezentoval náš sbor Jan P., který doplňoval a pomáhal dorosteneckému družstvu z Těškovic. Tato chlapecká hlídka si v ZPV doběhla pro 3. místo z celkem pěti družstev.
Patrik Hoza startoval svůj závod v kategorii starších jednotlivců. Po bezchybně napsaných testech PO se přesunul na ZPV, kde si bez penalizace trestnými body a nejrychlejším běžeckým časem zajistil 1. místo ve své kategorii.
Jako speciální cenu za prvenství v jednotlivých kategoriích si závodnici přebírali sadu hadic pro disciplínu 100m překážek, kterou jsme díky Patrika taktéž přivezli.

Oba reprezentanty Podvihova teď čeká jarní část této soutěže, která se koná 21.5. 2018 v Hněvošicích, kde vítězové postoupí na krajské kolo do Českého Těšína.

Oběma klukům děkujeme