Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/gpodviho/web/wp-includes/wp-db.php on line 1449 Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/ftponly/usr/gpodviho/web/wp-includes/wp-db.php on line 1449 Slavnostní otevření hasičské zbrojnice a obecního úřadu – Vítejte

Polomská 178/13, Podvihov, CZ-747 06 Opava podvihov@opava-city.cz +420 734 236 213 Datová schránka: Městská část Podvihov - ID: eu6army

Městská část Opava – Podvihov

Slavnostní otevření hasičské zbrojnice a obecního úřadu

Ve čtvrtek 16.11. 2017 byla po úvodních projevech starosty městské části, velitele jednotky sboru dobrovolných hasičů a hostů zmíněných níže slavnostně přestřižena páska a hasičská zbrojnice a obecní úřad se tak slavnostně otevřely.
Při této příležitosti do Podvihova zavítali významní hosté: primátor Statutárního města Opavy a jeho náměstci, ředitel HZS MSK ÚO Opava, starostové městských částí, osoby podílející se na realizaci stavy, ale také komárovský a pustopolomský farář, který nové stavbě požehnal a popřál jen to dobré. U této příležitosti byla vyznamenána za dlouholetou práci paní Jitka Měchová, která také přednesla svůj projev a přestřihla pásku společně se starostou Podvihova.
Během této veřejné akce, nejen pro občany Podvihova, kterých i v tento pracovní den dorazilo mnoho, bylo připraveno vystoupení dětí z mateřské školky, cimbálová muzika Grunt, svařené víno, koláče a bezpochyby prohlídka nové budovy s videoprojekcí postupné realizace stavby.
Fotografie níže